1984-2019: 35 jaar WG open dagen

Iedereen is welkom bij deze open dagen.

Eind 1983 is het Wilhelmina Gasthuis ziekenhuis vertrokken naar het Amsterdams Medisch Centrum AMC. Kort daarna ontstonden op het WG- terrein allerlei nieuwe initiatieven.

Het WG-terrein nieuwe stijl bestaat intussen 35 jaar. Dat gaan we vieren.

Op za 28 september kan een kijkje genomen worden bij bedrijven en oranisaties in Pavilijoen 1 en 2 van 14 tot 17 uur.

Op za 28 en zo 29 september openen kunstenaars in Paviljoen 18 en 19 hun deuren van 12 to 17 uur.

Gebouw 18
Verd. Kunstenaar Vakgebied Website
trap Jeroen Kee Installatie 'Afterlife'  
BG-N Joop Haring Beeldhouwer www.joopharing.com
BG-N Eva Gonggrijp Cross-media, VR  
BG-N Loek Schönbeck Beeldhouwer lucinus.eu
BG-Z Jacqueline Bohlmeijer Keramiek www.j-bohlmeijer.nl
BG-Z Marianne van den Heuvel* Beeldhouwer www.mariannevandenheuvel.nl
BG-Z Marijke Janssen Keramiek www.marijkejanssen.com
BG-Z Maria Schilder Objecten www.mariaschilder.nl
BG-Z Florian Göttke installatie/ video www.floriangoettke.com
BG-Z Rebecca Sakoun installatie/ video  
BG-Z Rody Luton Schilderen/Fotografie www.rodyluton.com
BG-Z Beeld op Zondag de Hakkers  
puntWG
Isfrid Siljehaug
I Want to Belong to the Living
Ann-Catrin Olsson
Anna Hillbom
1-N Floris Vos Decorontwerp voor film www.florisvos.net
1-N Els Staal Installatie elsstaalart.free.fr
1-N Anne Brouwer Object www.anne-brouwer.com
1-N Anneke Bruin Sieraden en keramiek www.annekebruin.com
1-N Gemma Leys Schilderijen  
1-N Jeroen Lücker Olieverf schilderijen www.jeroenlucker.nl
1-Z Anthea Bush Tekenaar www.antheabush.com
1-Z Christina Della Giustina* Performance www.dg-c.org
1-Z Anet van de Elzen Performance www.anetvandeelzen.com
1-Z Corri Janssen Tekenen/ grafiek www.corrijanssen.nl
1-Z Luitzen Zandbergen houtfruit- en lichtartiest www.lzandbergen.nl
2-N Els van der Graaf Schilderen/tekenen/
fotografie/installaties  
aegraaf.home.xs4all.nl
2-N Robbert de Bakker Schilder/ Graficus  
2-N Carole van Wees Schilder/ Graficus  
2-N Silvia Copray olieverf op doek, tekeningen en diverse materialen  
2-N Marc Bruna Beelden  
2-N Tom Wagenaar Beeldhouwer  
2-N Jelle Kampen Schilderijen/Collages jellekampen.nl
2-Z Ati Lichtveld Glaskunst/ Schilderen atilichtveld.com
2-Z Emily Bates Photography, multimedia installation. emily-bates.com
2-Z Mari Shields beeldhouwer, installatie www.marishields.com
2-Z Jelle Kampen Schilderijen/Collages jellekampen.nl
2-Z Monica Mulders Collages/schilderen  
3-N Maarten Welbergen Schilder www.maartenwelbergen.nl
3-N Ciska Brugeman Schilderen/tekenen  
3-N Anita Mizrahi Grafiek, schilderen, mixed media artolive.com
3-N Joost van Santen Tekenen, schilderen, lichtkunst www.kunst-in-ziekenhuis.nl
3-N Elisabeth Visser Tekenen, schilderen, lichtkunst  
3-N Lucy Sarneel Sieraden www.lucysarneel.com
3-N Meinke Horn Multimedia www.meinkehorn.nl
3-Z Karin Kolenberg Beeldhouwer  
3-Z Frank Smit Schilder  
3-Z Karin van der Linde ROK OVER BROEK (onderzoek)  
3-Z Kathrina Manzke Mantellum Chartam  
3-Z Tinca Veermam Mantellum Chartam www.tincaveerman.com
3-Z René Baptist Huysmans componist/sound artist www.rbhuysmans.com
3-Z Rob Maarleveld Tekenaar/ schilder  
3-Z Oskar Maarleveld Tekenaar/ schilder  
3-Z Daniël Maarleveld Grafisch ontwerper www.danielmaarleveld.nl
3-Z

Jonathan Puckey

Grafisch ontwerper

https://puckey.studio

3-Z Hugo Palmar Transdisciplinair  hugopalmar.com
3-Z Rob ter Haar Transdisciplinair cobwebbed.com
3-Z Jim Clark Schilder  
3-Z Liza May Post Fotografie, film lizamaypost.com
3-Z Pieter Hermanides Tekenaar  
3-Z Sia Hermanides Scenarioschrijver/Regisseur www.siahermanides.nl
 
Gebouw 19
Verd. Kunstenaar Vakgebied website
BG Alexandra Verkerk Schilderen www.alexandraverkerk.nl
BG Caren van Herwaarden Tekenen,aquarel,gem.techn. www.cvanherwaarden.com
BG Caroline de Groot Schilder  
BG MMC Schobbe Mixed media www.mmc-schobbe.nl
BG Norbèr van Herwaarden Mixed media www.ceramicfurniturechop.com
BG Gábor Roskó Schilder  
BG Noortje Groenendaal Beeldhouwer www.noortjegroenendaal.com
BG Floortje Keijzer Fotografie www.floortjekeijzer.nl
BG Antoinette Nausikaä* Fotografie www.antoinettenausikaa.com
BG Wilma Kuijvenhoven* Multimedia  
BG Barbara Hanlo Multi media www.p-e-p.nl
BG Lex van Nes Multi media  
BG Unfair Amsterdam* Organisatie (Peter vd Es) www.unfairamsterdam.nl
BG Kristina Benjocki*   kristinabenjocki.com
BG Dijahib Bouch Beeldend kunstenaar/Schilder  
1 Colette Curfs Schilderen www.artxs.nl/colette.htm
1 Jean van Lingen Fotografie www.jeanvanlingen.nl
1 Anna van Lingen illustraties & vormgeving  
1 Marian Bijlenga Beeldende Kunst marianbijlenga.tumblr.com
1 Simon Ous Beeldhouwen  
1 Bianca Koevoets Productdesign/Zadelmaker www.dezadelwerkplaats.nl
1 Barbara Nanning Glazen objecten en Installaties www.barbarananning.nl
1 Petra Morenzi    
1 Els Esmeijer    
1 Emmy Ruis Vormgever www.emmyruis.tumblr.com
1 Jessica Keppel Gemengde technieken www.jessica-keppel-art.com
2 Yani Fotograaf,illustrator,filmer yanipictures.com
2 Mister Motley Mister Motley www.mistermotley.nl
2 Lieneke Hulshof Mister Motley www.mistermotley.nl
2 Noa Giniger Installation, film, sound noa-giniger.tumblr.com
2 Kars Persoon Paintings 2019 www.karspersoon.nl
2 Abia Jansen Fotografie & Kunst Installatie  
2 Max Waterer Fotografie & Kunst Installatie  
2 B. van Ittersum Fotografie  
2 Bernadette Beunk Tekenaar www.bbeunk.nl
3 Tamar Rubinstein Gem.techn/collage www.tamarrubinstein.nl
3 Typex Houtskoolschilderijen typex.nl
3 Masha Ru visuele-conceptuele kunst masharu.nl
3 Olga Ganzha visuele-concept.-graf.kunst olgaganzha.nl
3 Barbara Nanning Glazen objecten en Installaties www.barbarananning.nl
3 Aam Solleveld Installaties www.aamsolleveld.com
3 Anita Manshanden Keramiek www.anitamanshanden.nl
3 Per Jasson Fotografie www.perjansson.com
3 Suzanne Esser Sieraden  
3 Andre van Bergen    
 
Op afwijkende locaties
WG Plein ín café WG:    
  Rose van Heuff Schilder  
WG Plein vóór café WG:    
  Clare van Stolk Life houtskoolportretten 15-17u clarevanstolk.com
Pav2 Anne Spenglerstraat 77:    
  Susan Hammond Glass sculpture www.susanhammond.nl
       
* Alleen zaterdag open
Deel: